Ogłoszenia parafialne 17 kwietnia 2022 r.

  1. Dziś Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Wszystkim parafianom oraz gościom pragnę złożyć serdeczne życzenia. Niech te święta przyniosą wam radość i pokój, a także zaowocują umocnieniem więzi z Bogiem oraz relacji rodzinnych. Życzę, aby Jezus Zmartwychwstały był stale obecny w waszym życiu i hojnie wam błogosławił.
  2. Bardzo dziękuję za uczestnictwo w Triduum Paschalnym. Szczególnie pragnę podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie świątecznej liturgii – Pani organistce, ministrantom i lektorom, osobom czytającym czytania, śpiewającym psalmy i pełniącym inne posługi liturgiczne. Dziękuję osobom, które przygotowały Ciemnicę oraz Grób Pański. Wszystkim, którzy poświęcili swój czas i włożyli wiele serca w to, abyśmy mogli jak najlepiej przeżyć ten święty czas – serdeczne Bóg zapłać.
  3. Jutro Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy. Porządek Mszy Świętych jak w każdą niedzielę.
  4. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. Przyszła niedziela to Święto Miłosierdzia Bożego. Z tej racji o godz. 15.00 będzie w naszym kościele nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy Świętej będzie można w tym dniu złożyć ofiary do puszki Caritas, które będą przeznaczone na utworzenie Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00 będzie katecheza dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.