Ogłoszenia parafialne 31 lipca 2022 r.

  1. Jutro rozpoczynamy sierpień, który już od wielu lat jest obchodzony i promowany przez Kościół jako miesiąc abstynencji. Gorąco zachęcam do zachowania w tym czasie wstrzemięźliwości od napojów alkoholowych oraz szczególnej modlitwy w intencji osób uzależnionych.
  2. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na wsparcie polskich misjonarzy oraz ofiary składane na potrzeby naszej parafii.
  3. W najbliższy czwartek po Mszy Świętej o godz. 17.00 nabożeństwo w intencji powołań. W piątek do południa odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Chorych, którzy pragną skorzystać z tej posługi, można zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie. O godz. 17.00 Msza Święta oraz nabożeństwo w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  4. W sobotę przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Serdecznie zapraszam w tym dniu do uczestnictwa w Eucharystii. Z racji, że jest to pierwsza sobota miesiąca, o godz. 9.30 będzie Msza Święta w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP, nabożeństwo i możliwość adoracji do godz. 13.00.
  5. Sakrament pokuty w naszym kościele jest sprawowany codziennie w dni powszednie pół godziny przed Mszą Świętą oraz w niedzielę od godz. 8.30.