Ogłoszenia parafialne 1 maja 2022 r.

  1. Trzecia Niedziela Wielkanocy rozpoczyna w Kościele Tydzień Biblijny. Celem tego wydarzenia jest odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego. Warto w tych dniach poświęcić chwilę czasu na osobistą lekturę Pisma Świętego i rozważanie Słowa Bożego.
  2. Rozpoczynamy miesiąc maj, który jest szczególnie poświęcony Matce Bożej. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 17.00 oraz w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  3. We wtorek 3 maja przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze Święte będą odprawiane według porządku niedzielnego. Nabożeństwo majowe po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  4. Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będziemy się modlić w środę podczas nabożeństwa majowego.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Wizyty u chorych w piątek od godz. 9.00 po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym. W sobotę o godz. 9.30 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 13.00. Spowiedź codziennie od poniedziałku do soboty pół godziny przed Mszą Świętą.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00 zapraszam na spotkanie dzieci, które w tym roku przeżywają rocznicę I Komunii św. oraz ich rodziców.
  7. W ubiegłym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej pożegnaliśmy zmarłych: śp. Jadwigę Stolarską i śp. Huberta Leszczaka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.