Ogłoszenia parafialne 24 kwietnia 2022 r.

  1. Druga Niedziela Wielkanocy to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Dziś o godz. 15.00 będzie w naszym kościele nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. Przy wyjściu z kościoła można złożyć dobrowolną ofiarę do puszki Caritas. Ofiary będą przeznaczone na utworzenie Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Caritas Archidiecezji Częstochowskiej organizuje także imprezę plenerową pod hasłem ,,Wytańczyć Dobro!”. Rozpocznie się ona dziś o godz. 15.00 na placu przy ul. Ogrodowej 24/44 w Częstochowie. Wystąpią m.in. ukraiński zespół muzyczny Kana Band oraz Warszawska Orkiestra Sentymentalna.
  3. Dziś po Mszy Świętej o godz. 12.00 będzie katecheza dla młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  4. W najbliższy wtorek przypada Uroczystość Św. Wojciecha BM, Głównego Patrona Polski, która ze względu na oktawę Wielkanocy została w tym roku przeniesiona z 23 na 26 kwietnia.
  5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się miesiąc maj. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa majowe, które będą odprawiane w niedziele po Mszy Świętej o godz. 9.00 oraz w dni powszednie po Mszy Świętej o godz. 17.00.
  6. W niedzielę 8 maja po Mszy Świętej o godz. 12.00 zapraszam na spotkanie dzieci, które w tym roku będą przeżywać w naszej parafii rocznicę I Komunii Św. oraz ich rodziców. Rocznica I Komunii Św. będzie w niedzielę 15 maja na Mszy Św. o godz. 12.00.